شرکت بازرگانی اعتماد همراه شهریار (رماتل)

🎧هدفون های بی سیم Ear 1 TWS شرکت Nothing ماه آینده معرفی می‌شود

222/1400

خلاصه

🎧هدفون های بی سیم Ear 1 TWS شرکت Nothing ماه آینده معرفی می‌شود 🔺اگر به خاطر داشته باشید موسس کمپانی وان پلاس، آقای Carl Pei، مدتی پس از جدایی از این شرکت، کمپانی اختصاصی خود موسوم به Nothing را معرفی کرد و برنامه‌ی این شرکت را تولید محصولاتی که تاکنون وجود نداشته‌اند اعلام نمود. 📌بالاخره امروز مشخص شد هدفون‌های Ear 1 TWS به عنوان اولین محصول شرکت Nothing در ماه آینده معرفی خواهند شد.اگر به خاطر داشته باشید موسس کمپانی وان پلاس، آقای Carl Pei، مدتی پس از جدایی از این شرکت، کمپانی اختصاصی خود موسوم به Nothing را معرفی کرد و برنامه‌ی این شرکت را تولید محصولاتی که تاکنون وجود نداشته‌اند اعلام نمود. بالاخره امروز مشخص شد هدفون‌های Ear 1 TWS به عنوان اولین محصول شرکت Nothing در ماه آینده معرفی خواهند شد.

حدود دو ماه پیش گزارشی از اولین طرح‌های مفهومی اولین محصول شرکت Nothing منتشر شد که به هدفونی بی‌سیم با بدنه‌ای نیمه شفاف اشاره داشت. نهایتاً امروز پس از تمام شایعه‌ها و افشاگری‌ها، آقای کارل پی برنامه‌ی خود برای معرفی هدفون‌های بی‌سیم Ear 1 را مشخص کرد. هدفون‌های Nothing Ear 1 اولین محصول این برند جذاب خواهند بود که طبق خبر جدید در ماه ژوئیه (خرداد) سال جاری معرفی می‌شوند.
هرچند در این خبر چیزی از مشخصات و جزئیات این هندزفری‌ها معلوم نشده است، اما کارل پی با انتشار تصویری عجیب از این هدفون‌ها گفت:

هدفون‌های Ear 1 ویژگی‌هایی چون شفافیت، طراحی جذاب و عملکرد بهینه شده را با هم ترکیب می‌کند. ما بر این باوریم که بازار هدفون‌ها به یک تغییر اساسی نیاز داشت، به فضایی که از همان روز اول طراحی جدید و محصولات باارزش را تحویل کاربران دهد. بازار هدفون‌ها شروع کار ما خواهد بود و توانایی ما برای ورود به دیگر عرصه‌های تکنولوژی را فراهم می‌کند.

طبق گفته‌های مدیر عامل این شرکت، هدفون‌های بی‌سیم Ear 1 ترکیبی از شفافیت، طراحی جذاب و عملکرد بهینه شده را برای کاربران ارائه می‌دهند و بازار هدف این محصولات افرادی هستند که از گوش دادن به موسیقی، پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی لذت می‌برند.
کارل پی همچنین از هدفون‌های ایِر وان (Ear 1) به عنوان آغازگر یک راه ماجراجویانه و طولانی برای ورود به دیگر حوزه‌های تکنولوژی یاد کرده است؛ پس این استارت آپ جدید علاوه بر بازار هدفون‌ها، در آینده دیگر بازارهای تکنولوژی را نیز هدف قرار خواهد داد.
نظرات
ارسال نظر

اخبار مرتبط
  • 021-65502004
  • 021-65502005
  • 021-65502006
  • تهران شهرک اندیشه ابتدای فاز 1 پاساژ ارم بلوک A طبقه سوم واحد 14 شرکت بازرگانی اعتماد همراه شهریار